Vyberte stránku

Prodej rodinného domu o dispozici 5+1 s krásným výhledem na celý Frýdlant a okolí. Dům leží v ulici Skřivánčí s dobrou dostupností do centra města, velmi klidná lokalita, slunné místo – jižní strana, zástavba rodinných vilek. Dům je řadový s pozemkem na parkování před domem a zahradou za domem. Velmi klidná a slunná lokalita, zástavba rodinných vilek.  K domu vede obecní, udržovaná asfaltová komunikace. Dům je částečně podsklepen, suterén je přístupný ze zahrady.

V přízemí domu je garáž, která je přístupná i z domu. Z prostorné předsíně je vstup do technické místnosti a uhelny, samostatného WC s umyvadlem a haly. Z haly je východ na prosklenou verandu, ze které je východ na zahradu, dále jsou zde 2 samostatné pokoje a dřevěné schodiště do patra. V patře jsou další 3 pokoje, kuchyň a koupelna s oknem. Nad patrem je ještě půda, která je přístupná po žebříku a slouží jako úložný prostor.  Sklep je přístupný ze zahrady a je velmi prostorný a suchý.

Topení je na tuhá paliva a ohřev vody elektrickým bojlerem. Dům je napojen na obecní vodovod, elektřinu a kanalizaci a je možnost napojení na plyn.

Dům je na rekonstrukci, ale jeho stav je velmi dobrý.  Za domem je okrasná zahrada o výměře cca 100 m2. Před domem je možnost parkování pro 2 auta.

Celková výměra pozemku je 221 m2.   Zahrada je 99 m2 a obytná plocha cca 170 m2.

Doporučujeme prohlídku. S financováním Vám pomůžeme.

LOKALITA