Vyberte stránku

 

Prodej útulného bytu 3+1 o rozměrech 61 mve Starých Pavlovicích, Liberec XII. Byt se nachází ve zvýšeném přízemí kompletně zrekonstruovaného panelového domu.

Do bytu se vchází ze společné uzamykatelné chodby, která je sdílená s druhým bytem na podlaží. Z předsíně je přístup na samostatný záchod a do nově zrekonstruované koupelny.

Další místností je zrekonstruovaný obývací pokoj (nové plovoucí podlahy a deskový radiátor). Z obývacího pokoje se dostanete do prostorné kuchyně, do které lze vstoupit i přes nyní zakryté dveře v předsíni. Kuchyň, ve které je  položené lino,  je vybavena zánovní kuchyňskou linkou, zachovalou myčkou na nádobí a samostatně stojící troubou se sklokeramickou deskou.

Poslední místnost je nejmenší a může sloužit jako pracovna, nebo místo vhodné pro domácí sportování. K bytové jednotce dále náleží sklepní kóje v suterénu domu.

V bytě je možnost připojení internetu a televize od společností UPC a A-net Liberec.

Tato lokalita nabízí vše, co si může moderní člověk přát. Panelový dům sousedí se Základní školou a Základní uměleckou školou Jabloňová. Pouhé 2 minuty pěšky je Kaufland, v okolí pak Lidl, OBI, Tenisový klub TK Rapid nebo koupaliště Letná. Nedaleká příroda je vhodná k trávení volného času, vycházkám nebo venkovním sportům.

Přímo za domem je autobusová zastávka „Pavlovice, stadion“, kde staví autobusy 12, 14, 32, 34 a noční 97.  Pěšky do centra Liberce je to zhruba půl hodiny.

Prodejní cena včetně servisu a služeb Prima Real je 3 383 000,- Kč.

LOKALITA