Vyberte stránku

K prodeji se nabízí  polovina  dvojdomku  s garáží a o velikosti  4+1 o podlahové ploše 135m2. Garáž má velikost  15m2.  Před garáží je ještě parkovací stání na druhé auto. Pozemek je celý oplocený a výměra zahrady je 369m2. Zastavěná plocha je 69m2. Celková výměra je 438m2. Z ulice je pozemek přístupný brankou a bránou s elektrickým pojezdem na dálkové ovládání. Po vstupu do domu přijdeme do předsíně s vestavěnou skříní a dřevěným schodištěm do patra. V přízemí je samostatné WC s umyvadlem. Pod schodištěm je menší úložný prostor. V předsíni je i kombinovaný plynový kotel, který je ukryt ve vestavěné skříni. Z předsíně vejdeme do prostorného obývacího pokoje s krbovými kamny. Z obývacího pokoje je východ na terasu, která přechází v krásnou okrasnou zahradu. Obývací pokoj  navazuje na jídelní kout a kuchyň, kde je velmi prostorná kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči ( elektrickým sporákem a elektrickou troubou, myčkou, dřezem a digestoří.  Do prvního patra se vstupuje po masivním dřevěném schodišti a výhodou je i okno ve spodní části schodiště. V patře jsou 3 samostatné pokoje a prostorná koupelna s rohovou vanou, WC, místem na pračku, umyvadlem a koupelnovým nábytkem. V koupelně je velké okno. V pokojích jsou vestavěné skříně. Z předsíně v patře je výsuvné schodiště na půdu, která slouží jako úložný prostor.  Kolem domu je krásná okrasná zahrada, zahradní domek na nářadí a krytá pergola. 

Dům byl dokončen před 12 lety a jeho stav je výborný. 

Dům je zděný a zateplený, na střeše je pálená taška Bramac, plastová okna jsou s izolačními dvojskly, venkovní omítky jsou akrylátové, minerální. Topení je zajištěno plynovým kotlem s teplovodním podlahovým rozvodem v koupelně a v předsíni. V obývacím pokoji jsou krbová kamna . V domě je motorový proud, před domem a na terase venkovní osvětlení, rozvod pro televizní anténu je v každém pokoji.

Dům leží v klidné ulici a zastávka MHD je cca 500m. Ze zahrady je výhled na celé město a nedaleko je sportovní areál Ještěd. Škola, školka, obchod , a další občanská vybavenost je v místě. Dům je napojen na vodu, kanalizaci, plyn i elektřinu. Doporučujeme prohlídku domu. S financováním Vám rádi pomůžeme. 

LOKALITA