Vyberte stránku

Prodej pěkného a  prostorného rodinného domu v klidné lokalitě  ve Vysokém na Jizerou.  Na pozemku o velikosti 1124 m2 se kromě domu  nachází praktická garáž a pergola pro krásné letní večery s jedinečnou přírodou  Krkonoš.

Dům o rozloze 161m2 ve spodní části nabízí sklep se 4 oddělenými místnostmi, pro skladování potravin, ukládání věcí nebo prostor pro vybudování vlastní posilovny. O patro výše je prostorná předsíň ze které je vchod do menší kuchyně se starší kuchyňskou linkou, dále je zde další chodba, ze které jsou vstupy do 2 velkých pokojů. Z chodby je vstup i do koupelny a menší díly. Stropy v kuchyni, předsíni, koupelně jsou klenuté. Obývací pokoj je velmi prostorný a navazuje na kuchyň a druhou předsíň. Za ni je další větší pokoj.  Na chodbě je nainstalovaný plynový kotel, který s akumulačními kamny vytápí celé přízemí. To lze doplnit kamny na pevná paliva. Teplou vodu pro celý dům dodává elektrický bojler. V podkroví se nachází další 3 pokoje a další komory. Lze je možnost vybudovat další bytovou jednotku. Celé horní patro je vytápěno přímotopy. Je zde WC i přívod vody. Nad tímto prostorem je půda. Dům je možný přebudovat i na rodinný penzion.
Okolí této nemovitosti tvoří nádherná krkonošská příroda. Město Vysoké nad Jizerou je moderní město, které nabízí veškerou občanskou vybavenost (škola, školka, zdravotní služby, vlastní rozhlas a media). V okolí města je možné velké sportovní vyžití, díky běžkařským tratím, sjezdovkám a nepřebernému množství různých sportovišť.
Pokud Vás nemovitost zaujala a máte zájem nebo jakýkoliv dotaz neváhejte kontaktovat makléře. S financováním Vám rádi pomůžeme a prohlídky jsou možné kdykoliv. 

LOKALITA